BV 9900L

on reguleeritav klaaspiirdesüsteem, mis põhineb süsteemil BV9900-l , kuid on tuntud oma paindlikkuse ja laia kasutusala poolest. Lkujuline profiil võimaldab selle 
paigaldamist betooni servale. Süsteem on integreeritav põrandasse.

BV9900L on kasutatav ka klaasist varikatuse kinnitamiseks. Klaasi täpne loodimine toimub turval iselt rõdu siseküljel, kasutades selleks üksnes M5 kuuskantvõtit. Akukruvikeeraja abil käib kõik vaid sekundite jooksul. Koormustaluvus piirdele kuni 4kN, kui on kasutatud karastatud ja lamineeritud klaasi. Vt. tabel "Oluline info".

Tootearenduses on tähtsal kohal vastupidavus. Seepärast on InstAlign+ liikuvad osad roostevabast terasest ja plastdetailid on valmistatud soovituslikust kaks korda kõrgema UV-kaitsega spetsiaalsest patenteeritud plastisegust. Tihendid on valmistatud vastupidavast UV-kaitsekindlusega EPDM kummist.

BV9900L on klaaspiirdesüsteem, mis peab vastu kõigele, millega see kasutuse ajal kokku puutub - tuul, sademed, UV-kiirgus ja korrosioon. BV9900L läbis edukalt kõik testid ja sobib piirdeks ka kõige suuremat ohutust nõutavatel objektidel. Staadionid, spordisaalid jne.