BV 7600Y

on uusim ja soodsaim pikendatud küljekinnitusega klaaspiirdesüsteem, mis pakub elegantset viimistlust, lihtsat paigaldust ja nõuab minimaalset hooldust. Kiiludega kinnitatakse klaas sekunditega.


Kiilud ja profiil on rihveldatud vältimaks nende üles tõusmist, mis on seda tüüpi lahenduste puhul üldlevinud probleemiks. Süsteem toimib laitmatult isegi pärast intensiivset kasutust.

Vastupidavus on esmatähtis , mistõttu sisemised osad on valmistatud UV-kaitsega eriplastikust. EPDM-kummitihendid sobivad tänu oma suurepärasele UV-kaitsele ideaalselt kasutamiseks mistahes ilmastikutingimustes. Süsteemi iga osa on projekteeritud nii, et see lihtsustaks paigaldamist ja vähendaks sellega seotud riskitegureid.

Oma kogemuste põhjal on teada, millised tehnilised probleemid võivad tekkida. Seetõttu oleme on süsteem projekteerinud eriti hoolikalt.

BV7600Y on edukalt kasutatav kõikides ärihoonetes ja eramutes ning erinevatel rahvarohketel aladel. Sertifitseeritud koormustaluvusele kuni 2kN. vt. tabel "Oluline info".